חני המאירי מ"עמותת לוטם", מנהלת אתר המבקרים חוות עמק השלום:

"חוות עמק השלום שוכנת ליד נחל השופט, בסמוך ליקנעם. בשטח החווה מצויים מתקנים חקלאיים המשחזרים את הפעילות החקלאית המסורתית - גת להכנת תירוש, בית בד ליצירת שמן זית וגורן לדיש חיטה. לצד כל אחד מהמתקנים מוצגות בכישרון רב עבודות אומנות של המאייר הישראלי יובל רז, אשר מציגות את ההליך החקלאי הקדום, באמצעות טכניקת ציור על אריחים. מדובר בשלוש סדרות המונות כל אחת בין 6 ל- 10 אריחים, ומעוררות את דמות האיכר הקדום לחיים, באמצעות קו צבעוני, פרטים קטנים ונגיעות הומוריסטיות, המשקפות את חדוות העמל. החומרים, הצבעים וטכניקת העבודה משתלבים במראה הטבעי של החווה, ומוסיפים נופך אסתטי אמנותי התורם לחוויית המבקר ומאפשר למטיילים ללמוד ולהכיר את התהליך החקלאי, גם ללא הסבר כתוב מלווה. לאורך כל תהליך העבודה היה חיבור וקשב רב מצידו של יובל לצרכיה של החווה, והעבודה מולו תמיד נעימה וקולחת".

ליאת הדס:

"אני מאוד אוהבת לקנות מתנות ליקרים ללבי, להשקיע בהם מחשבה ולמצוא את המתנה שהכי תשמח אותם. החודש חגגו שני ילדים מתוקים יומולדת חשוב והייתי אובדת עצות. מה ירגש את הילדים של היום, שכבר מוצפים בפלסטיקים שיודעים לשנות צורה ולעשות כמעט הכל....כאן נכנס לתמונה איש יקר עם ידי קסם, יובל רז, שבעזרת כמה תמונות של הילדים, אליהן הוספתי כמה תכונות ותחביבים של הקטנים, צייר עבורי יצירות מופת מצחיקות שהפכו במהרה לתמונה אהובה על הקיר ולמזכרת מיוחדת לכל החיים".

ליאת הדס

יעל ר.:

"האיורים של יובל רז משובבי לב! איורים יוצאי דופן עם קריצה הומוריסטית ואמירה ייחודית, שמדברים לילדים וילדים בנפשם, ואני אוהבת את הצחוק ושמחת החיים שקופצים מבין הציורים".

נאוה רבינוביץ':

"חיפשתי מאייר לספר ילדים והתפעלתי כל כך! איורים עדינים, רגישים ומלאי פרטים, בדיוק כמו שאני אוהבת".

רחל קולניק:

"את ההזמנה לחתונת בננו יפתח וכלתנו אביב, עיטר יובל בקריקטורה יפיפייה. הוא היה מאוד קשוב לרצונותיהם של בני הזוג. אני ממליצה עליו בחום".

בתיה כרמון:

"יש בציוריו של יובל כל מה שזקוק לו האדם - ובמיוחד ילד - כדי ליהנות מציור. יש בהם צבע, יש בהם הרבה הומור, הרבה פרטים, הרבה מאוד דמיון, הרבה מאוד סיפוריות, הרבה מאוד טוב לב, הרבה מאוד יצירתיות, והרבה מאוד עוד....."